تبلیغات
معماری در گرگان - شهروندان را نا امید نکنیم

تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :RSS

معماری در گرگان

شنبه 11 آذر 1391

شهروندان را نا امید نکنیم
مرتبط با :
جوانی سرمایه گذار با داشتن صلاحیتهای قانونی و پس از حضور در مزایده رسمی، با داشتن شرایطی بهتر از دوستان رقیب ، ابتدا به عنوان مجری تبلیغات شهری و بعد تلویزیون شهری گرگان معرفی میشود و با سرمایه گذاری شخصی و گرفتن وام کار خود را آغاز می کند.
این جوان با استفاده از تجربه موجود در شهرهای بزرگ  ، بهره گرفتن از مشاوران قوی در زمینه تبلیغات ، و نوآوری و پشتکارخود ظرفیتی جدید برای بیشتر شدن درآمد شهرداری و معرفی رویدادهای اقتصادی  فرهنگی ورزشی و... به دیگران معرفی می کند.
با وجود مشکلاتی که همه پیمانکاران با آن مواجهه هستند و اینکه باید در کارهای این چنین ، سلیقه همه افراد و گروه ها را رعایت کرد ، جوان در مواجهه با سختیها و مشقت های یک کار نو ، از پا ننشسته و کار نوی خود را در گرگان جا می اندازد و کم کم فعالیت خوب او در گرگان مورد توجه شهرستانهای دیگر هم قرار میگیرد.

http://uploadtak.com/images/y3976_.jpg
اما افرادی که شاید چشم دیدن موفقیت افراد را ندارند و با تنگ نظری میخواهند حرف خود را به دیگران تحمیل کنند آرام آرام برای جوان ایجاد مشکل کرده و روزانه بارها قرارداد او را بالا و پائین می کنند تا نکته ای برای تاختن به او پیدا کنند.
افراد دیگری که در صداقت آنها شکی نیست بدون توجه به اصل ماجرا و اینکه برخی افراد هیاهو کننده رقبای آن جوان بوده اند فریاد وا اسفا بلند کرده و چنان مطلب می نویسند و سخن می گویند و سیاه بازی می کنند که انگار اگر برای این جوان ایجاد مشکل کنند و او را شکست دهند تمام مشکلات گرگان حل شده و از فردایش گرگان بهشت برین میشود.
اما به راستی منتقدان این فرد میتوانند بگویند کجای اقدام او از ابتدا تا الان غیرقانونی و بدون کسب مجوزهای لازم بوده است؟
در حال حاضر چیزی که مشاهده میشود این است که شهرداری تعهدات خودش را نسبت به پیمانکار انجام نداده و در عوض پیمانکار محکوم شده است و برخی افراد هم تمام قد از یک فعالیت مشابه غیر قانونی دفاع می کنند.
تعدادی از اعضا محترم شورای شهر بصورت علنی و غیر علنی مخالفتت خودشان را با پروژه تلویزیون شهری اعلام کردند ولی متاسفانه نتوانستند هیچ دلیل قانع کننده ایی برای حرفهایشان ارائه دهند .
حالا یک سوال اینجا برای همه پیش میاد اینه که ایا ما برای همه پیمانکاران این سختگیریها را انجام میدهیم؟
آیا شرکت دیگری که با شهرداری گرگان در زمینه تبلیغات فعالیت میکند تمام تعهدات خودش را نسبت به شهرداری انجام داده است؟
و این هجمه بی سابقه بدلیل عدم تمکین این شرکت در برابر خواسته های فرا قانونی برخی افراد نبوده است؟
بحث انحصار گرایی مطرح شده، آیا واقعا تمام پروژه های شهرداری توسط شرکتهای جدید انجام می پذیرد؟
آیا پیمانکاری نیست که نزدیک به 15 سال با شهرداری گرگان فعالیت میکند؟
قطعا انها هم با لیاقت و کارایی که داشتند وطی کردن مراحل اداری به این مهم دست پیدا کرده اند.
عضو محترم دیگری عدم بهره وری را عامل مخالفت میدانند!
واقع بازهم سوال پیش میاد که اگر فلکه کاخ در وسط شهرکه جایی پرمخاطب است این بهره وری را ندارد مکان دیگر میتواند بهره وری مدنظر را داشته باشد؟
چرا به دست خود میخواهیم سرمایه گذاری که با استفاده از روش های نو عرصه ای جدید را در زمینه تبلیغات معرفی کرده به خاک سیاه بنشانیم..
حیف که میخواهیم فردی را که با هزینه شخصی و دریافت وامهای هنگفت در گرگان سرمایه گذاری کرده به جای تشویق تنبیه کنیم. ما به جای تشویق افراد قانونمند ، تلاشگر ، خدا ترس، و با ابتکار میخواهیم هزاران مانع و دردسر برای او ایجاد کنیم و متاسفانه شعار گرگان را هم سر میدهیم
امیدوارم جایگاه شورای شهر مکانی باشد برای خدمت به مردم نه...........
ای کاش ..... . ای کاش
 ...نوشته شده توسط مهدیه صبوحی در ساعت 07:36 ق.ظ
نظرات ()


مدیر وبلاگ: مهدیه صبوحی


صفحه نخست | پست الکترونیک | آرشیو مطالب | لینك آر اس اس | تماس با ما | کد30تی

.:: Design Theme By : wWw.cad30ty.Com ::.