تبلیغات
معماری در گرگان - نماد میدان بسیج و............

تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :RSS

معماری در گرگان

پنجشنبه 11 خرداد 1391

نماد میدان بسیج و............
مرتبط با :

سلام ,بیایید از تجربات و روندهای پیشرفت شهری کشورمان استفاده کنیم.

مدیریت شهری وارگانی اصولی باید از شهرهای بزرگتر به سایر شهرها انتقال یابد و مطمئنا قدر شهرهایی مثل تهران باید از اصول مثبت و راهکارهای اصولی جهانی استفاده کنند.مطمئنا گرگان مسیر زیادی برای پیشرفت و اصول کاری در مدیریت شهری دارد.


تجربه‌های شهرداری تهران در زمینه‌ فعالیت‌های مختلف شهری با برقراری تعامل و ارتباط مسئولان با یکدیگر، به دیگر شهرها نیز منتقل می‌شود و می‌توان از این تجربیات و دیدگاه‌ها به خوبی استفاده کرد.
به گزارش سما، سید حجت‌الله موسوی در حاشیه بازدید مدیران شهری شهرستان‌های کشور از شهرداری تهران با بیان این مطلب اظهار داشت : شهردار تهران با مدیریت مدبرانه و دقیق چه در زمان جنگ و چه اکنون، کارها را در اوج انجام می‌دهد و در شهرداری تهران فعالیت‌ها را با قدرت و انرژی پیش می‌برد؛ هرچند که بعضی‌ها تلاش دارند این اقدامات و فعالیت‌ها را به گونه دیگری جلوه دهند.

وی با اشاره به پروژه‌هایی مانند تونل توحید و برج میلاد که توسط این گروه مورد بازدید قرار گرفت، بیان داشت :‌ تونل توحید مایه افتخار و غرور ایرانیان است که با این فناوری و در این مدت زمان کوتاه و با وجود مشکلات مربوط به تهران مانند وضعیت و جنس زمین کار را انجام می‌دهند و امیدوارم هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

موسوی همچنین برج میلاد را نماد مدرنیته خواند و افزود: ‌در دیگر شهرها شاید اجرای چنین پروژه‌هایی مورد نیاز نباشد اما تکرار تجربیاتی مانند سرای محلات بسیار با اهمیت است و می‌توان به خوبی از آن استفاده کرد.

ما در گرگان نماد میدان بسیج را نماد مدرنیته میدانییم که البته انتقادادت زیادی به این این نماد مدرنیته از طریق منتقدان وارد بوده است.از جمله هزینه چندین برابری که در برآوردهزینه بدست نیامد.یا اینکه برای عبور تاسیسات مکانی در نظر نگرفته شده بود که با عث تجدید نظر و تغییراتی در روند کارشد

با همه این موارد مطمئنا ساخت چنین مواردی باعث افتخار ماست .اما با مطالعات کاملتر.

به امیدروند صعودی شهرسازی و مدیریت شهری گرگان زیبای ما....نوشته شده توسط مهدیه صبوحی در ساعت 10:42 ق.ظ
نظرات ()


مدیر وبلاگ: مهدیه صبوحی


صفحه نخست | پست الکترونیک | آرشیو مطالب | لینك آر اس اس | تماس با ما | کد30تی

.:: Design Theme By : wWw.cad30ty.Com ::.